Podczas konferencji organizowanych przez BMP odbywają się również wykłady specjalne - w ramach Akademii BMP. Gościliśmy już takie osoby jak:

 

Włodzimierz Zientarski

Nagrodzony statuetką Wiktora, dziennikarz i komentator motoryzacyjny. Przez prawie 10 lat, zarządzał studiem relacjonującym wyścigi Formuły 1 w telewizji Polsat. Sprawozdawca o zdecydowanie najbardziej charakterystycznej i rozpoznawalnej barwie głosu w całym środowisku motoryzacyjnym. Wykładał w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów. Dziś – nadal zarażając samochodową pasją - współprowadzi program „Odjechani” w Antyradiu, pisze felietony i pełni rolę eksperta motoryzacyjnego na wielu branżowych eventach.

Wykład specjalny odbył się w ramach VI Konferencj Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, 20-21 lutego 2020, Szczyrk.


Katarzyna Koźlińska

Współpracuje z przedsiębiorcami, bo to oni nadają kierunek i mają wpływ na otoczenie. Pracuje głównie z top managementem, indywidualnie oraz w grupach. Od 2015 roku aktywnie korzysta z platformy biznesowej BNI, w której była już Edukatorem, Prezesem, obecnie jest Trenerem BNI Polska, a od października 2018 ponownie Prezesem.

Wykład specjalny odbył się w ramach XXV Sympozjum CHEMIA 2019, 23-24 stycznia 2019, Płock.

 

 Tomasz Rożek

Polski dziennikarz naukowy i fizyk, popularyzator nauki. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl i pomysłodawcą oraz współzałożycielem stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa. Od kwietnia 2013 roku prowadzi w serwisie YouTube własny kanał popularnonaukowy pt. "Nauka. To Lubię".

Wykład specjalny odbył się w ramach XXVI Sympozjum CHEMIA 2020, 29-30 stycznia 2020, Płock.

 

 Michał Kanarkiewicz

Wykładowca MBA, szachista, trener strategicznego myślenia, autor 5 książek, mówca inspiracyjny TEDx. Uczy podejmowania decyzji i myślenia strategicznego poprzez grę w szachy. Jest ekspertem mediów (TVN, TVN24). Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć.

Wykład specjalny odbył się w ramach XV Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, 22-23 października 2019, Łódź.

 


 


Kamil Kozieł

Opracował metodykę 4 warstw pozwalającej zmierzyć wartość i emocje w prezentacji. Jest przedsiębiorcą. Swoją pierwszą firmę – IT School – założył mając 20 lat. Był współwłaścicielem Stand-up Polska i ORA-600 , obecnie zarządza PrezART . Wystąpił na dwóch konferencjach TEDx, a aktualnie jest kuratorem jednej z polskich edycji.

Wykład specjalny odbył się w ramach XI KonferencjI Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, 4-6 czerwca 2018, Gdynia.