Kontakt

BMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  Sp. k.
ul. Morcinka 35
47-400 Racibórz

NIP: 639-20-03-478

Konto:
Bank Spółdzielczy w Raciborzu
BMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  Sp. k.
Nr konta: 40 8475 0006 2001 0014 6825 0001
Firma zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem
KRS: 0000406244, REGON: 242 812 437, NIP: 639-20-03-478

Siedziba firmy

 

 

Edyta Kozarek

tel.: (032) 415 97 74, 414 97 83, 415 33 17, 415 29 21
fax (032) 414 97 73
biuro@e-bmp.pl

 

Przemysław Płonka
redaktor naczelny Wydawnictwa BMP
tel. +48 32 415 97 74 wew. 28
kom. 694 848 797
e-mail: przemyslaw.plonka@e-bmp.pl

Joanna Jaśkowska
zastępca redaktora naczelnego
ds. portali branżowych
tel. +48 32 415 97 74 wew. 19
kom. 728 499 502
e-mail: joanna.jaskowska@e-bmp.pl

Angelika Gajewska
redaktor „Kierunek Wod-Kan”
i „Pompy. Pompownie"
tel. +48 32 415 97 74 wew. 31
kom. 602 603 416
e-mail: angelika.gajewska@e-bmp.pl

 

Aleksandra Grądzka-Walasz
redaktor „Chemii Przemysłowej”
tel. +48 32 415 97 74 wew. 32
kom. 602 115 264
e-mail: aleksandra.walasz@e-bmp.pl

 

Patrycja Zawadzka
redaktor „Przemysłu Farmaceutycznego”
tel. +48 32 415 97 74 wew. 37
kom. 602 116 899
e-mail: patrycja.misterek@e-bmp.pl

Aldona Senczkowska-Soroka
redaktor „Energetyki Cieplnej i Zawodowej”
tel. +48 32 415 97 74 wew. 20
kom. 792 809 881
e-mail: aldona.soroka@e-bmp.pl

Sabina Szewczyk-Wajda
redaktor „Surowców i Maszyn Budowlanych”
tel. +48 32 415 97 74 wew. 15
kom. 602 116 313
e-mail: sabina.szewczyk@e-bmp.pl

 

Adam Wita
redaktor „Agro Przemysłu”
tel. +48 32 415 97 74 wew. 21
kom. 539 059 370
e-mail: adam.wita@e-bmp.pl

Dział graficzny

Marek Fichna
kierownik
tel. +48 32 415 97 74, wew. 30
e-mail: marek.fichna@e-bmp.pl

Maciej Rowiński
grafik
tel. +48 32 415 97 74, wew. 35
e-mail: maciej.rowinski@e-bmp.pl

 

Beata Fas
dyrektor
tel. +48 32 415 97 74 wew. 33
fax +48 32 414 97 73
e-mail: beata.fas@e-bmp.pl

 

Jolanta Mikołajec
tel. +48 32 415 97 74 wew. 22

kom. 602 601 089
e-mail: jolanta.mikolajec@e-bmp.pl

 

 

 

Małgorzata Pozimska
tel. +48 32 415 97 74 wew. 36
kom. 792 679 044
e-mail: malgorzata.pozimska@e-bmp.pl

Magda Widrińska
tel. +48 32 415 33 17 wew. 29
kom. 539 059 377
e-mail: magda.widrinska@e-bmp.pl

Ewa Zygmunt

tel. +48 32 415 97 74 wew. 17
kom. 606 337 384
e-mail: ewa.zygmunt@e-bmp.pl

Magdalena Kozicka
tel. +48 32 415 33 17 wew. 38
kom. 602 694 574
e-mail: magda.kozicka@e-bmp.pl

 

Bożena Pietrzak-Tychy
kierownik
tel. +48 32 415 97 74 wew. 27
fax +48 32 414 97 73
kom. 600 326 187
e-mail: bozena.tychy@e-bmp.pl

 

Justyna Bujko
tel. +48 32 415 97 74, wew. 41
fax  +48 32 414 97 73
kom. 694 848 896
e-mail: justyna.bujko@e-bmp.pl

 

Aneta Jaroszewicz
tel. +48 32 415 97 74 wew. 23
fax  +48 32 414 97 73
kom. 602 116 287
e-mail: aneta.jaroszewicz@e-bmp.pl

 

Rafał Ruczaj
tel. +48 32 415 97 74, wew. 16
fax  +48 32 414 97 73
kom. 792 679 047
e-mail: rafał.ruczaj@e-bmp.pl

 

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.